20 Temmuz 2007 Cuma

İşte göbek ve kes!


Göbeği ikinci kez (yalandan) ben kestim, ancak hem kamerayı, hem de makası tutmayı riskli bulduğum için (mazallah pipiye denk gelir falan) bu muhteşem anın tam orasını sizle paylaşamıyoruz. Bununla idare edin. Bu arada Merak edenler vardır. Kordon kanını bankaya yatırmadık, getirisini negatif olarak hesapladık. Şu andaki teknoloji zaten ancak dandik bilim-kurgular seviyesinde (Bladerunner kadar bile değil) pek işe yaradığı görülmemiş. Zaten Allah göstermesin, Allah hem kandil günü, hem de Dünya Fenerbahçeli'ler Günü doğan bebeyi ebediyete kadar korur, kollar...

Ancak geleneksel göbek bağı konusunda başka yaratıcı fikirlerimiz var. Bu yüzden anket açıyorum oylarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz:

Babası.

1 yorum:

Ceylan dedi ki...

Sevgili Mars!
DÜnyamıza hoşgeldin! Çook uzaklardan geldin ama maşallah hiç yol yorgunu durmuyorsun! Belli ki geldiğin yerde iyi beslenmiş-iyi bakılmışsın!
Gelirken de NY'da güzel-zengin bir kızla bi söz kesiver derim. Yani geleceği garantiye almakta ne zarar var??
Biz de sana benzer 2 adet var şimdi ! Biri Mert abin, 3 yaşında oldu, hayırsız anne-baban pek göremediler onu ama olsun, senden ümitliyim! Sayende görüşürüz belki? Diğeri de senden sadece 40gün büyük olan Yiğit! Yiğit dün sen doğarken kırkını doldurmuştu..ne güzel tesadüf! Seni hasrele bekliyoruz!

Cem'cim, Burcu'cum!
Sizleri çok çok tebrik ederim. Hayatınızın en güzel, en farklı deneyimini yaşamaya başladınız. Bundan sonra hep şöyle diyeceksiniz: "Şimdi en güzel zamanı!" Biz 3 yıldır Mert'İn en güzel zamanı olduğunu sanıyoruz! Sanırım bu hiç bitmeyecek (inşallah!). Zorlu ama çok çok zevkli bir koşuya başladınız,

Allah size güç, sabır ve en önemlisi hep sağlık versin.

Gelir gelmez oğlanları buluştururuz. Sevgiler ! Ceyo