3 Ekim 2007 Çarşamba

Anne sütü puan kazandırır!

Dün oğlumla giyindik, evde heyecanla CSKA-FB maçını seyrettik. İlk golde annesinin kucağında emiyordu. Golden ve evde kopan kıyametten sonra kucağımda adam adam maçı izledi. Devre sonrası Reyhan ablası yukarı altını değiştirmeye çıktı ki, çıkış o çıkış arka arkaya 2 gol yedik. Hemen çağırdık, annesinin kucağında emmeye devam etti ve Deivid oğlumun hatırına 85'te golü attı. Ki bu sırada sevinçten mi korkudan mı bilinmez annesini ısırmış! :) Bundan sonra özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarında alt değiştirmek, TV karşısından ayrılmak yok. Yaşasın anne sütü!

Mars'ın babası.-

5 yorum:

selin dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
selin dedi ki...

Eh Mars'ım pek yakışmış cicilerin sana...
Sarı-Beyaz çubuklu kahrmanlar gözlerini kamaştırdı dimi? Daha bir de Sarı-Laci çubuklumuz var onu da göreceksin inşallah...
yandın valla bundan sonra maç sırasında sana da uyku yok!...

:)

Mars'ın Halası.

Ceylan dedi ki...

Yerim ben o fenerli Mars'ı ! Son resimleri bir harika! Ne zamandır bakmıyordum, çok tatlı çoook! Maşallahı var, ne kadar da tombili! Anne sütü esas oğlanın kendine yaramış ne güzel! Burcu'cuğuma helal olsun, ne güzel beslemiş oğlunu! Babası da moral destek de çok iyi gibi duruyor! Keşke İstanbul'da olsaydık da Yiğit'le biraraya getirseydik! Fekat bizimki biraz minik kalır sizinkinin yanında vallahi! Biz o kiloya 3.ayda ulaştık daha!
Öpüyorum üçünüzü de!
Sevgiler,

Gökhan dedi ki...

ağustos'dan bu yana o kadar da çok büyümüşsün ki, tanımaydık seni marscım. tüm ailece bizim adımıza ailenin bayramını kutlar mısın? marscım, kuşadasına da bekleriz.
canan-gokhan guler

Buse dedi ki...

döğru anne sütü puan kazandırır.buse